Haber

Cumhuriyetin 100. yıl dönümü nedeniyle öğrenciler Suluova’da Togg’la buluşturuldu

Türkiye’nin arabası Togg, Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle Amasya’nın Suluova ilçesinde Şehit Süleyman Aydın Anadolu İmam Hatip Kız Lisesi öğrencilerine tanıtıldı.

Suluova Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Turgut Aksu, talep üzerine Togg aracını okul bahçesine getirdi.

Cumhuriyetin 100’üncü yılında Türkiye’nin aracı Togg’u ilçeye kazandırmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Aksu, “Bize bu gururu yaşattıkları için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum. 100 yıl Cumhuriyetimizin.” “Yılın değerli bir hediyesini öğrencilerimizle birlikte inceleme fırsatı bulduk.” söz konusu.

İlk kez yakından görme ve inceleme fırsatı bulduğu Togg’u çok beğendiğini belirten 10. sınıf öğrencisi Hatice Fatma Akın, Cumhuriyetin 100. yılında Togg’u okullarında görmenin Cumhuriyet Bayramı sevinçlerini artırdığını belirtti. “Devletimizin bu tür yerlerde daha fazla ilerlemeye, gelişmeye ihtiyacı var” dedi. “Bize çok büyük fırsatlar sağlayacak. Böylece Ulu Önder Atatürk’ün bize armağan ettiği devleti ve Türk milletini daha ileriye, daha yüksek seviyelere taşıyacağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu