Ekonomi

İmamoğlu: Değişim otorite üstüdür

CHP’de değişim tartışmasını başlatan ve adaylık konusundaki duruşu merak edilen İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, kritik açıklamalarda bulundu.

İçerenköy Spor Tesisi Temel Atma Töreni’nin ardından basın mensuplarına açıklama yapan İmamoğlu, “Değişim sizin yetkinizde. Mutlaka gündemimiz olacaktır.”

“Değişime dair her değerli fikri mutlaka gündemimize alıyoruz”

CHP’nin eski genel başkanları Hikmet Çetin ve Altan Öymen ile eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın hakkında konuşan İmamoğlu, şunları söyledi:

“Üç genel liderimizle geleceği konuştuğumuz çok verimli ve çok maliyetli bir görüşme gerçekleştirdik. Çok faydasını gördüm. İleride alacağımız kararlara ve gezilere çok büyük katkı sağlayacağını söyleyebiliriz.” Biz yapacağız.

Mutlaka bir ajandamız olacak, belli ki bir günü yok. Sizi bilgili yapacağız. Değişimle ilgili her değerli fikri mutlaka gündemimize alıyoruz. Sıkıntıyı bir otorite meselesinin çok ötesinde görüyorum; Ben ve benim gibi düşünenler, ülkemi, ülkemi, milletimi, şehrimi, 16 milyon vatandaşımı, partimi ve üyelerini düşünmemiz gerektiğini ve bu konuda en sağlıklı kararı vermemiz gerektiğini biliyoruz. Değerlememiz de bu çerçevede olmaya devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu