Haber

İmamoğlu’na “Aptal, hırslı, müteahhit kafalı” mı dedi? Kaftancıoğlu, iddialar karşısında sessizliğini bozdu

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, arada gerginlik yaşandığını belirtti. haberler Bir süredir kamuoyunun gündeminde. Kaftancıoğlu’nun İmamoğlu’na yönelik “aptal, hırslı, müteahhit kafalı” ifadelerini kullandığı öne sürüldü. İlahiyat konusundaki tartışmalarla ilgili geçtiğimiz hafta bir açıklama yapan İmamoğlu, “Kaftancıoğlu nazik bir hanımefendi. Yani bu sözleri söylemediğini düşünüyorum” demişti. Kaftancıoğlu, siyasi gündemde ses getiren tartışmaların ardından sessizliğini bozdu.

“Bir Kez Bile İftiraya Ve Yalanlara CEVAP VERMİYORUM”

Konuyla ilgili sosyal medyadan açıklamalarda bulunan Kaftancıoğlu, “Acı ve yakıcı gündemle boğuşanlardan özür dileyerek: Vatandaşın acı ve yakıcı gündemi devam ederken bataklık medyasının iftira ve iftiralarına bir kez olsun cevap vermedim. Bundan sonra vatandaşın gündemini saklamamanın adını vermeyeceğim.Sandıkta en iyi cevap verilene kadar.Kendilerine daha keyifli ve daha inandırıcı senaryolar dilerim.TV de söylenenler doğruysa (ben) Yetkililere ulaşamayan) Gaziantep Şizofreni Hastaları Derneği’nin açıklamasından dolayı: İddia edilen hatta iftira atılan “şizofreni” tabiri tıbbi bir teşhistir ve hakarettir. ifadesini aşağılamak amacıyla kullanmak, bu teşhisi almış hastalarımıza yapılacak en büyük hakaret olur çünkü saçmalıktır.” ifadelerini kullandı.

“NEFRET VE FARKLI TELAFFÜS KULLANMIYORUM”

“ÖNDERİMİZ EKREM İLE 16 MİLYON İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Son olarak şunu da söyleyeyim: Hayatı boyunca sorumluluklarını her zaman ön planda tutmuş biri olarak 16 milyon için Ekrem Cumhurbaşkanımız dahil tüm yol arkadaşlarımızla birlikte, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hep birlikte çalışacağız. 85 milyona hayat verecek.”

İşte Kaftancıoğlu’nun o paylaşımları:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu