Haber

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı ilçe belediye başkanlarını kabul etti

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç; Develi, Yahyalı ve Yeşilhisar ilçe belediye başkanlarını makamında kabul etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr., hem kent merkezinde hem de ilçelerde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Memduh Büyükkılıç ilçe belediye başkanlarıyla buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Büyükkılıç, Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk ve Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan tarafından makamında ziyaret edildi. Cumhurbaşkanlığındaki ziyarette ilçelerde tamamlanan, verilen ve verilecek hizmetlere ilişkin değerlendirmelerde bulunuldu. 16 ilçe belediyesinin liderleriyle dayanışma, birlik ve beraberlik içerisinde ilçelere destek vermeye devam edeceklerini belirten Başkan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi; “Cumhurbaşkanlarımıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, bu güzel ziyarette Develi, Yahyalı ve Yeşilhisarlı vatandaşlarımızı selamlıyorum” dedi.

İlçe belediye başkanları da Başkan Büyükkılıç’a ilçelerine yaptığı yatırım ve hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti. – KAYSERİ

haberdemre.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu