Haber

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurumun faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’ne gelişinde Vali Çiçek, İl Müdürü Sibel Livdumlu, müdür yardımcıları ve kurum çalışanları karşılandı. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nün yetki ve sorumluluk alanına giren görevler hakkında bilgi alan Vali Çiçek, kurum personeline bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve yüzyılın felaketi olarak nitelendirilen depremden Kayseri’nin de ağır etkilendiğini belirten Vali Gökmen Çiçek, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü personelimiz çalıştı. Fazla mesai kavramı ne olursa olsun, “Tüm personele emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Vali Çiçek, son olarak İl Müdürlüğü hizmet binası inşaatında incelemelerde bulunarak, İl Müdürü Sibel Livdumlu’dan son durum hakkında bilgi aldı.

Vali Gökmen Çiçek, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü’nü ziyaret ettikten sonra, Kayseri Barosu’nu ziyaret eden Baro Başkanı Av. Ali Köse ile görüşmeye geldi. Ziyaretinde Vali Çiçek, Baro Başkanı Av. Ali Köse ve diğer yetkililer onu karşıladı. Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Vali Gökmen Çiçek, Başkan Av. Ali Köse ve tüm çalışanlara başarılar diledi.

Ziyaret, Vali Çiçek’in, Kayseri Barosu’nun çalışmaları hakkında bilgi almasıyla sona erdi. – KAYSERİ

haber-gevas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu