Haber

My Mind’a Gümüş Play Button plaketi Yolda YouTube kanalında

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye’nin lider mobilite şirketi Otokoç Otomotiv’in güçlü içeriğiyle öne çıkan platformu Aklım Yolda’nın YouTube kanalı 100 bin aboneye ulaşarak Gümüş Play Button YouTube plaketini aldı. Otokoç Otomotiv’in Türk otomotiv sektöründe bir ilke imza atarak kendi markasından farklı bir kanal olarak geliştirdiği Aklım Yolda’nın farklı sosyal medya kanallarındaki abone sayısı 430 bine ulaştı.

Otokoç Otomotiv’i diğer otomotiv markalarından farklılaştıran Aklım Yolda kanalında birçok farklı konu ve alanda hedef kitlenin ihtiyaçlarına uygun, ilgi çekici, anlamlı ve özgün içerikler yer alıyor. Detaylı araç incelemelerinin yanı sıra otomotiv dünyasına dair içerikleriyle de öne çıkan kanalın takipçi kitlesi, kurulduğu 2020 yılından bu yana büyümeye devam ediyor.

‘Aklı başında’ olan herkese yönelik içerik

Konuyla ilgili açıklama yapan Otokoç Otomotiv Pazarlama ve Dijital Platformlar Başkanı Esra Arslanbaş Kaynak; Toplamda 37 milyondan fazla izlenme sayısına ve 1,7 milyon saatten fazla izlenme süresine ulaşan Aklım Yolda ve ortalama izlenme süresinin 2,44 dakika olması izleyicinin aradığı içeriklerin üretildiğini gösteriyor. kanalda. Kısa sürede yeni kitlelere ulaşmayı başaran ve mobiliteye dokunan tüm kategorilerde referans noktalarından biri olmayı başaran Aklım Yolda, farklı mecralarda 430.000 aboneli bir dijital ekosistem oluşturdu. Kanalımızın gelişimini görmek bizi çok heyecanlandırıyor. “Yenilenen içeriklerimiz ile otomobil severlere özgün içerikler sunarak bu başarımızı her zaman arttırmaya devam edeceğiz.” söz konusu.

Bugüne kadar toplam 261 görselin yayınlandığı Aklım Yolda YouTube kanalındaki içerikler arasında Orbit ve Sıfır Noktası (araç incelemeleri), Danış Bana (tüm risklere yönelik önlemler ve sigorta içerikleri) ve Uzman Bakış Açısından (Tanınmış kişilerin araç deneyimleri) başlıkları altında dört ana kategoride sunulmaktadır. Aklım Yolda’nın YouTube kanalına ve diğer sosyal medya hesaplarına aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz:

Youtube:https://www.youtube.com/@AklimYolda

Instagram’da:https://www.instagram.com/aklimyolda/

Twitter’da:https://twitter.com/aklimyolda

Facebook:https://www.facebook.com/AklimYolda/

TikTok’ta:https://www.tiktok.com/@aklimyolda

İş Parçacığı:https://www.threads.net/@aklimyolda

korkuteli-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu