Ekonomi

Phunware halka arzını hisse başına 0,25 $ olarak belirledi

AUSTIN, Teksas – Phunware, Inc., Patentli Konum Tabanlı Hizmetler ve taşınabilir kurumsal bulut platformları konusunda uzmanlaşmış bir şirket. (NASDAQ:PHUN) halka arz fiyatını açıkladı. Şirket, standart kapanış koşullarına bağlı olarak, 9 Şubat 2024 civarında kapanış beklentisiyle, her biri 0,25 ABD Doları tutarında 40 milyon adi hisse senedi teklif ediyor.

Tekliften elde edilen brüt gelirin, ücretler ve diğer masraflar hesaba katılmadan önce 10 milyon dolara ulaşması bekleniyor. Phunware, net gelirlerini işletme sermayesine ve patent portföyünden para kazanma ve PhunCoin ve PhunToken’i geliştirmeye yönelik ürün genişletme çabalarını içeren genel kurumsal hedeflere ayırmayı planlıyor.

Roth Capital Partners, “makul en iyi çaba” temelinde teklif için tek yerleştirme aracısı olarak hizmet veriyor. Teklif edilen hisseler daha önce dosyalanmış ve geçerli bir raf kayıt bildiriminin bir modülüdür.

Phunware’in misyonu, markaların, mobil tüketicilerin, iş ortaklarının ve dijital varlık sahiplerinin katılımını sağlayarak benzersiz bağlantı ve para kazanma için teknolojilerinden yararlanmaktır. Phunware 3.0’ın piyasaya sürülmesiyle şirket, yazılım ürünleri ve hizmetleri genelinde hedef kitlesini genişletmeyi, fikri mülkiyetini güçlendirmeyi ve hem mevcut hem de yeni pazar katılımcıları için dijital varlık ekosisteminde yenilik yapmayı hedefliyor.

Bu haber Phunware, Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zeka desteğiyle oluşturulmuş, bir editör tarafından çevrilmiş ve incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

cineajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu