Teknoloji

PlayStation Ürünlerinin Ülkemizde Dağıtımı Bilkom Tarafından Yapılacak

PlayStation ürünlerinin ülkemizde dağıtımı için Bilkom ile anlaşmaya varıldı. Ancak şimdilik fiyatlandırma politikasına ilişkin bir açıklama yapılmadı.


İlginizi Çekebilir: PS5 Disk Sürücüsü Farklı Konsollarda Kullanılabilir


Japon teknoloji devinin geçtiğimiz yıl ülkemizden çekilme kararının ardından hem oyunların hem de teknolojik ürünlerin dağıtımını hangi firmanın üstleneceği elbette merak konusu olmuştu. Hatırlayacağınız gibi PlayStation konsolları için çıkan Take-Two Interactive oyunları artık CD Media Türkiye tarafından oyuncularla buluşturuluyor. Yeni duyuruya göre PlayStation ürünlerinin ülkemizdeki dağıtımı Bilkom tarafından yapılacak.

PlayStation Ürünlerinin Ülkemizde Dağıtımı Bilkom Firması Tarafından Yapılmaktadır

Bilkom, Koç Kümesi çatısı altında halihazırda Apple, Huawei, Logitech ve TCL gibi değerli markaların distribütörlüğünü yapmakta ve güvenilir bir distribütör olarak görülmektedir. Bu açıdan baktığımızda PlayStation oyun ve yapımlarının listede yer alması bölümün ülkemizdeki durumu açısından kritik önem taşıyor ve oyuncular açısından oldukça gerçek bir atak olarak görülüyor.

Bu noktadan sonra başlangıçta yanıtlanması beklenen bir diğer soru işareti de fiyatlandırma politikasıdır. Bilkom’un nasıl bir strateji uygulayacağı şimdilik bilinmiyor ancak konsol, aksesuar ve oyun satışlarına olumlu yansıyacak bir yol çizilmesi bekleniyor. Gelişmeleri takip edeceğiz.

saruhanliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu