Haber

TOKİ Arnavutköy çekilişini canlı izle! TOKİ TV Arnavutköy çekilişini izleme linki var mı? TOKİ Arnavutköy çekilişi nereden izlenir?

TOKİ Arnavutköy çekilişi TOKİ çekiliş süreçleri hakkında en çok merak edilenlerden biri oluyor. İl İl’de kura çekiminin ardından İstanbul’da yer alan ilçelerin çekim süreçlerinde Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler de devam ediyor. Peki, TOKİ Arnavutköy çekilişini canlı izle! TOKİ TV Arnavutköy çekilişini izleme linki var mı? TOKİ Arnavutköy çekilişi nereden izlenir?

TOKİ ARNAVUTKÖY ÇİZİMİ CANLI İZLE

TOKİ’nin resmi Twitter hesabından paylaşılan bilgiye göre, İstanbul TOKİ çekiliş süreçleri 01-19 Nisan ortasında Arnavutköy, Başakşehir, Esenler’de devam edecek ve canlı yayın TOKİ TV – Youtube TOKİ hesabından yapılacak. Haberimizde yer alan İstanbul TOKİ TV çekiliş linki ile çekiliş süreçlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

TOKİ KURA SONUÇ İZLE LİNKİ

TOKİ KURA ÇİZİMİ NEREDE YAPILIR?

TOKİ Bağcılar Olimpiyat kura çekimi Spor 1 Nisan 2023 Cumartesi günü saat 10:00’da Merkez Salon’da noter huzurunda başladı. TOKİ Esenler – Başakşehir – Arnavutköy çekilişi 19 Nisan’a kadar devam edecek.

beytussebaphaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
soğanlık evden eve nakliyat
ümraniye eşya depolama
Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu