Ekonomi

W. P. Carey, teknoloji alanında deneyimli Rhonda Gass’ı yönetim kuruluna kattı

NEW YORK – Önde gelen bir net kiralama gayrimenkul yatırım ortaklığı olan W. P. Carey Inc. (NYSE: NYSE:WPC), Rhonda Gass’ın Yönetim Kuruluna atandığını duyurdu. Gass, bugünden itibaren geçerli olmak üzere, özellikle teknolojik dönüşüm, siber güvenlik ve dijital risk yönetimi alanlarında teknoloji liderliği konusunda otuz yılı aşan zengin bir deneyimle yönetim kuruluna katılıyor.

Halen Stanley Black & Decker’da Küresel Bilgi İşlem Direktörü olarak görev yapan Rhonda Gass, şirketin dijital ve veri yeteneklerinin geliştirilmesindeki stratejik rolüyle tanınıyor. Daha önce Dell’de Başkan Yardımcısı olarak görev yapması ve Flowers Foods, Inc. şirketinin Yönetim Kurulu’ndaki görevi de dahil olmak üzere yönetim kurulu danışmanlığı rolleri, kapsamlı liderlik geçmişinin altını çizmektedir.

W. P. Carey CEO’su Jason Fox, Gass’ın yönetim kuruluna katılmasından duyduğu heyecanı dile getirerek, mevcut yönetim kurulu üyelerinin çeşitli becerilerini tamamlaması beklenen benzersiz BT ve dijital uzmanlığının altını çizdi.

Gass’ın atanmasıyla W. P. Carey’deki toplam yönetim kurulu üyesi sayısı on bire yükselirken, dört kadın yönetim kurulunda temsil ediliyor. Gass’ın 2022 Forbes CIO Next listesinde yer alması, teknoloji liderliği ve inovasyonun yeniden tanımlanmasındaki etkili rolünü yansıtıyor.

W. P. Carey, 31 Aralık 2023 itibarıyla 1.400’ün üzerinde net kiralama mülkü ve 89 self-storage işletme mülkü içeren portföyüyle en büyük net kiralama GYO’larından biri konumundadır. Tek kiracılı endüstriyel, depo ve perakende mülklerine stratejik olarak odaklanan şirket, ABD ve Avrupa’daki ayak izini genişletmeye devam ediyor.

Bu duyuru W. P. Carey Inc. tarafından yapılan basın açıklamasına dayanmaktadır.

Bu makale yapay zekanın desteğiyle oluşturulmuş, çevrilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla bilgi için Şart ve Koşullar bölümümüze bakın.

nurdagiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu