Takım

Acun Ilıcalı anket yapıp acil konseyi topladı: Survivor’da Değişim

Survivor 2024 All Star devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada anket düzenleyen Acun Ilıcalı, takımların değişip değişmemesi gerektiği yönünde bir soru sordu. İncelemenin ardından Ilıcalı acil durum kurulunu toplayarak ekiplerde değişiklik yaptı. Öte yandan Survivor’a 2 yeni yarışmacı katıldı.

Survivor’ın yeni bölümü acil durum panosuyla başladı. Mavi takımda yarışan Yunus Emre ve Kırmızı takımda yarışan Berna için takım değişikliği kararı konsey tarafından yapılırken, Mavi takıma yedeklerden Aysu Keskin dahil olurken, Yağmur da takımdan ayrıldı. Banda Kırmızı takıma dahil oldu.

Kırmızı takım, yeni isimleriyle Survivor’da haftanın ilk dokunulmazlık maçına hızlı başladı. Maçı 6-3 önde tamamlayan Kırmızı takım, sonraki maçlarda geride kaldı. Mavi takım, haftanın ilk dokunulmazlık maçını üst üste sayılarla 12-7’lik skorla kazandı.

İLK ELEME ADAYI SERCAN YILDIRIM

Survivor’da dokunulmazlığın kaybedilmesinin ardından Kırmızı kadroda kurultay yapıldı. Yapılan oylama sonucunda isimleri en çok çıkan yarışmacılar Bozok, Sercan ve Ersin olurken, haftanın en çok oyu alan ilk eleme adayı (6) Sercan Yıldırım oldu.

Acun Ilıcalı, dokunulmazlık oyunu sonrası merakla beklenen sürprizi açıkladı. Dans yarışması düzenleneceğini ve kazanan takımın Rio Karnavalı’na gideceğinin müjdesini verdi. Bir hafta 10 gün sonra Survivor 2024 All Star’da dans yarışması ekrana gelecek. Her yarışmacıya 8 profesyonel dansçıdan 1 dakikalık özel koreografi dersi verilecek. (HABER MERKEZİ)

ozalp-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu