Yaşam

Family 1.Bölüm İzle Ekranı: Family First 1.Bölüm Tek Parça Full İzle

SHOW TV’nin yeni dizisi Aile dün akşam ilk bölümüyle ekrana geldi. Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya’yı aynı projede buluşturan Ay Üretim imzalı Aile dizisi, 6 dönem süren The Sopranos’tan uyarlanıyor. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katiksız’ın oturduğu ve senaryosunu Hakan Bonomo’nun yazdığı Aile’nin ilk bölümünü kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Aile ilk bölüm tek parça tam izleme ekranı…

Birinci bölümde aile; Soykanların aile olduklarını hatırladıkları tek yer yemek yedikleri sofradır. Bütün ailenin bir araya geleceği o sofralardan biri kurulurken Aslan, amcasının ‘karanlık’ bir meselesini çözmek için İzmir’e doğru yola çıkar.

Psikolog Devin ve Aslan’ın yolları bu uçak yolculuğunda kesişecektir. Devin ise ablasının başına açtığı bir sorunu çözmek için İzmir’e doğru yola çıkar.

Farklı dünyalara ait oldukları açık olsa da ortak yaraları vardır. Aslan, Devin’i gördüğü ilk geceden itibaren Soykan Anayasası’nın çok değerli bir kuralını çiğner.

Aslan’ın annesi Hülya, oğluna takıntılı bir bağlılık duyar. Bu durumda Devin onun için büyük bir tehlikedir.

Hülya, yaşadıklarını düşününce Devin’le kolay kolay baş edemeyecek.

İzmir uçağında oynanan maçın ardından aileleri tarafından yaralanan Aslan ve Devin ikilisi, kendilerini kurtarmak için zorlu ve çetin bir yolculuğa çıkacak.

Aile Bölümü 1 Tek Kesim İzleme Ekranı

AİLE BİRİNCİ BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLEME EKRANI

ekinozuhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Karapürçek Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu